Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Toyota C-HR 1.8 Hybrid Dynamic Tech, DAB+ I Navi I ACC +++ 2017, 150 113 km, kr 178 500,-
Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 174 066,-
Bilen selges med:
Garanti: Toyota Certified Plus (30 mnd / 24 km)
Toyota C-HR 1.8 Hybrid Dynamic Tech 2017 – Stil og teknologi i perfekt harmoni!
Nå har du sjansen til å sikre deg en godt utstyrt og stilfull Toyota C-HR 1.8 Hybrid med automatgir og den populære Dynamic Tech-pakken. En bil som kombinerer dristig design, avansert hybridteknologi og høy komfort – og det til en gunstig pris!
Hybriddrift – økonomisk og miljøvennlig
Toyota sitt velrenommerte hybridsystem sørger for stillegående kjøring i byen og lavt forbruk på landeveien. Automatgiret gir deg en jevn og sømløs kjøreopplevelse, uten giring og stress – bare sett deg inn og nyt turen!
? Dynamic Tech – Topp utstyrsnivå fra Toyota
Utstyrslisten er imponerende og gir både fører og passasjerer en premium opplevelse:
Navigasjonssystem med touchskjerm
Ryggekamera og parkeringssensorer
Skinnseter for ekstra komfort
Adaptiv cruisekontroll og nøkkelfritt system
DAB+ radio, Bluetooth og to-sone klimaanlegg
? Sikker og trygg med Toyota Safety Sense
Med funksjoner som filvarsler, automatisk nødbrems og trafikkskiltgjenkjenning får du økt trygghet på veien – hver eneste dag.
Design som skiller seg ut
Denne C-HR-en kombinerer coupé-stil med SUV-utseende – og resultatet er en bil som vekker oppsikt uansett hvor du kjører. Et moderne og tidløst uttrykk som fortsatt ser fresht ut i 2025!
Smart bilvalg – også for lommeboka
Med lavt drivstofforbruk, reduserte utslipp og rimelig årsavgift er dette en bil som også er økonomisk i det lange løp.
Sommer og vinterhjul er inkludert sammen med 2 nøkler.
Velkommen til våres flotte Bruktbilsenter på Industrivegen 39, Kongsvinger!
Våre Toyota Certified Plus biler leveres med:
- Minimum 24 måneder garanti i hele Europa - inntil 200 000 km
- Kvalitetssikret og kontrollert gjennom Certified Plus Kvalitetskontroll
- 12 Måneder hybridbatterigaranti - gjennom vår unike Toyota Hybrid Helsesjekk
- 12 Måneder veihjelp - dekket i hele Europa gjennom Toyota Eurocare
- 100 % fornøyd garanti eller bytt bil (se egne vilkår på hjemmeside)
- Dokumentert servicehistorikk
- Tilgang på Toyota Finansiering og Forsikring
- Tilbud om Toyota Originalservice
- Få garanti opp til 10 år eller 200.000 km med Toyota Relax
Se mer på www.toyota.no/certified-plus eller ta kontakt med oss i butikk eller på telefon!
Viktig informasjon om e-call:
Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025. Dette kan få konsekvenser for bruk av e-call systemet i biler som har dette, hvor systemet ringer nødetater dersom bilen blir utsatt for en ulykke, eller du trykker på SOS knappen i taket. I praksis vil ikke systemet fungere, og bilen vil trolig varsle feilmelding på dette systemet. Alle biler etter 2018 har dette systemet, men også mange modeller før. Ta kontakt med oss for å høre mer.
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss. Vennligst oppgi bilen registreringsnummer, kilometerstand og ekstrautstyr.
Finansiering
Vi samarbeider med Toyota Finans og Santander Consumer Bank.
Låne dokumenter kan signeres hos oss eller via e-signering med BankID.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Toyota Gjensidige, Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Fremtind.
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
Vår service-/deleavdeling tilbyr også:
- Skibokser fra Packline og THULE
- Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
- Ettermontering av tilhengerfeste
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
- Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Bagasjebokser
- Sykkelstativ
- Kano/kajakk holder
- Skiholder
- Lasteholdere
Sulland Gruppen
Med 12 bilmerker, 30 lokasjoner og over 900 dedikerte og dyktige ansatte er Sulland en av Norges aller største bilvirksomheter.
Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Mysen, Kongsvinger, Jessheim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Lillehammer, Otta, Trondheim, Steinkjer, Verdal, Mo i Rana, Bodø, Harstad, Bardufoss og Tromsø. Vi etablerer også ny forretning i Alta i løpet av kort tid
Med 32 verksteder rundt omkring i Norge er vi ikke bare en av Norges største bilforhandlere, men også en av Norges største verkstedkjeder
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET.
Velkommen til våres flotte Bruktbilsenter på Industrivegen 39, Kongsvinger!
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 174 066,-
Bilen selges med:
Garanti: Toyota Certified Plus (30 mnd / 24 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.