Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Mitsubishi Outlander PHEV S-Edition 224hk | Hengerfeste | Norsk 2020, 57 500 km, kr 348 500,-
Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 344 066,-
Bilen selges med:
Garanti: Resterende nybilgaranti (16 mnd / 140 000 km)
Stenging av 2G nettet
Telenor og Telia har besluttet å stenge 2G-nettet i løpet av 2025. Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss.
Velkommen til Sulland Østfold AS, avd. Sarpsborg – stolt bilforhandler siden 1920. Med-deg-hele-veien.
Sulland Østfold AS avd. Sarpsborg er et selskap i Sulland Gruppen som med 13 nybilmerker, 30 lokasjoner og over 1500 dedikerte og dyktige ansatte er en av Norges aller største bilvirksomheter. Med 43 verksteder rundt omkring i Norge er vi ikke bare en av Norges største bilforhandlere, men også en av Norges største verkstedkjeder.
Vi er her i avd. Sarpsborg autorisert forhandler av Ford, Mitsubishi og BMW og er et av fylkets eldste bilfirmaer (Tidl. Stamsaas AS).
Innbytte eller du ønsker å selge din bil
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med en av våre selgere for en vurdering.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Sparebank 1
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
Vår service-/deleavdeling tilbyr også:
- Skibokser fra Packline og THULE
- Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
- Ettermontering av tilhengerfeste
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
- Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Bagasjebokser
- Sykkelstativ
- Kano/kajakk holder
- Skiholder
- Lasteholdere
- Vi tar forbehold om feil i annonsen.
Ta kontakt med en av våre dyktige selgere:
Selger - Anders Johansen Tlf. 476 14 172 -
Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Kongsvinger, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø, Alta, Drammen. Vår butikk i Sarpsborg ligger kun en snau time fra Oslo.
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 344 066,-
Bilen selges med:
Garanti: Resterende nybilgaranti (16 mnd / 140 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.