Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
BMW X3 2,0dA/190 hk/M SPORT/El-Krok/Elektriske seter/Soltak + 2015, 110 650 km, kr 289 000,-
Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 284 566,-
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti 6mnd/6.000km (6 mnd / 6 000 km)
FAMILIEFAVORITTEN! DEN PERFEKTE VINTERBILEN!
Er du på jakt etter en stilfull, romslig og kraftfull SUV? Da er dette bilen for deg! Med bilens xDrive firehjulstrekk er alle utfordrende veier en lek for denne bilen!
Bilen er normalt velholdt og særdeles velutstyrt, den har komplett servicehistorikk som enkelt kan leses i den digitale oppføringen i annonsen. Alle pålagte aksjoner fra importør og generelle slitedeler er fulgt opp til punkt og prikke i hele livsløpet.
Dekksettene er gode både på sommer og vinter. - og legg merke til fargekombinasjonen, en av BMW’s mest populære i verden uavhengig av modell.
Her er et lite utdrag av bilens datablad:
Headup display
Panoramasoltak
Elektrisk hengerfeste
Elektriske seter i skinn
M Sportpakke (Selvsagt!)
Surround view kamera
Navigasjon Proff
Bluetooth
+++++++++++++
Ytterligere høydepunkter:
• Premium komfort: BMW X3 er kjent for sitt luksuriøse interiør med førsteklasses materialer og ergonomisk design. Nyt hver kjøretur med seter som gir maksimal støtte og komfort.
• Imponerende ytelse: Med sin kraftige motor og presise kjøreegenskaper er denne SUV-en perfekt både til bykjøring og lange turer.
• Romslig og praktisk: God plass til både passasjerer og bagasje gjør denne bilen til et utmerket valg for familier eller eventyrlystne.
• Avansert teknologi: Utstyrt med moderne funksjoner som navigasjonssystem, Bluetooth, og sikkerhetsteknologi som holder deg trygg på veien.
Denne bilen kombinerer eleganse, ytelse og funksjonalitet – en sjelden sjanse du ikke vil gå glipp av!
Vi leverer bilen med 6 mnd / 6000 km bruktbilgaranti. Neste EU kontroll er for øvrig innen 04.12.2025 så her er det bare å nyte turene i denne flotte SUV-modellen.
Kontakt oss:
Erik Hoff / mobil 970 69250 (Salgssjef bruktbil)
Kristoffer Røraas / mobil 468 22222 (selger)
Bård Jørgensen / mobil 908 80757 (selger)
Leif Ringsrød / mobil 901 22720 (daglig leder)
Sulland Moss BMW er forhandler og merkeverksted.
Vi er en del av Sulland Gruppen som er et familieeid bilkonsern med 43 bilforhandlere, som representerer 13 ulike bilmerker. Hos oss jobber det 1500 medarbeidere i 22 ulike byer i Norge. Fornøyde kunder er viktig for oss som jobber i Sulland. Vi ønsker å skape gode opplevelser enten du besøker oss på nett, er i butikken for å handle bil eller besøker vårt verksted. Sulland er eid av Sulland Holding som også har egne selskaper innen profesjonell billeasing, eiendom, teknologi, innovasjon og import.
Besiktigelse:
Vi oppfordrer alle kunder til å gå nøye over bilen før en handel finner sted, dette vil redusere sannsynligheten for en konflikt i ettertid betydelig. Er det noe utstyr på bilen som er spesielt viktig for deg oppfordrer vi deg til å dobbeltsjekke at bilen faktisk har dette utstyret fordi feil i annonser kan forekomme.
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby "Santander Utvidet Garanti". Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 –12 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her: https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
VI ER MED DEG HELE VEIEN!
VIKTIG INFORMASJON
2G-nettet blir faset ut i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester i biler som benytter dette, for eksempel nødanropstjenesten (eCall), app-styring, og andre tilkoblede funksjoner. BMW med produksjonsdato før 07/2017 benytter 2G/3G som bærer for all kommunikasjon.
Vi tilbyr for øvrig:
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og BMW Financial Services.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Sparebank 1.
LEVERING: Gratis hjemlevering i hele Østfold eller i Oslo området. Vi møter også opp på Gardemoen hvis du kommer med fly. Gode fraktløsninger på biler over hele landet via vår transportør Access Logistics, pris på forespørsel.
Kommer du fra Gardermoen eller Oslo går det jevnlig tog til Moss stasjon. Ta kontakt med oss for å bli hentet på stasjonen. Kommer du med bil så er avstanden beregnet til ca. 25 minutter fra Ski og ca. 50 minutter fra Oslo.
Vi ordner i tillegg:
- M Performance - ettermontering
- Dab+ radiosystem til biler uten fabrikkmontert løsning.
- Ettermontering av tilhengerfeste.
- Montering av DEFA Varm Up og Webasto motor og kupêvarmer.
- Ettermontering av solfilm.
Våre bruktbiler kan leveres med lakkbeskyttelse fra KORREK. Dette er en behandling som gir mange fordeler. Bilen får en ekstremt glatt og vannavvisende overflate hvor vanndråpene perler seg bort fra bilen. Dette gjør at trafikksmuss, veisalt og bremsestøv ikke så lett setter seg og lakken vil beholde sin glans i mange år framover. Behandlingen bør utføres etter et fastsatt oppfølgingsprogram. Prissettingen er differensiert avhengig av bilmodell / størrelse / alder så spør oss om pris!
Registrering:
Vi er godkjent Autoreg forhandler og ordner derfor registrering selv. Statens Vegvesen ønsker alle kjøp/salgsmeldinger elektronisk så ta derfor med deg BankID / BankID-mobil så registrerer vi bilen mens du venter. Om du ikke har dette tilgjengelig så gi oss beskjed i forkant så får vi ordnet dette på alternativ måte.
Du finner våre Sulland lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Hamar, Kongsvinger, Gjøvik, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø, Alta og Drammen.
MERK: Vi gjør oppmerksom på at det kan som tidligere nevnt forekomme feil i annonsene.
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 284 566,-
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti 6mnd/6.000km (6 mnd / 6 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.